Specialistku technické podpory IT, HTML

Poski.com s.r.o.

ul. 28. října 1584/281, 709 00 Ostrava, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc, dle úvazku, + odměna za projekty

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Poski.com s.r.o. zabývající se webdesignem, vývojem IT systémů, marketingem, která svá řešení poskytuje organizacím všech velikostí, hledá kandidáta na pozici Pracovník zákaznické, technické podpory. Pomozte nám s růstem.

- příjem a zpracování požadavků s využitím interního HelpDesk systému
- zajišťování komunikace se zákazníky
- poskytování zákaznické podpory
- vyřizování požadavků ve spolupráci s programátory, kodéry a dalšími specialisty
- kontrola stavu požadavků
- doménová problematika, správa PLESKU, hostingy
- základní fakturace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnání na plný, nebo částečný úvazek
- bonusy za úspěšně dokončené projekty formou provize
- zázemí stabilní společnosti
- možnost postupné specializace
- profesní i osobní růst
- mladý a přátelský kolektiv, firemní akce, relaxační zóna
- moderní kanceláře a pracovní zázemí
- notebook a další firemní benefity
- práci pro nadnárodní společnosti - Whirlpool, Henkel apod.

Informace o náboru

Existuje nějaká pracovnice, která ....
- má smysl pro humor
- má na to stát se vůdčím typem
- je reprezentativní
- umí komunikovat
- má vlastní názor
- chuť se zlepšovat

Pak si pro nás ta pravá a pošly CV.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání
- spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, příjemný hlasový projev
- základní znalost XHTML + CSS
- výhodou znalost frameworků jQuery a Bootstrap
- výhodou základní znalost PHP
- výhodou zkušenost s prací v programu Adobe Photoshop
- výhodou zkušenosti s realizací komerčních projektů
- základní marketingový přehled, znalosti nástrojů Google apod.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Poski.com s.r.o. se zabývá webdesignem a chytrými systémy, které upravujeme pro klienty na míru (Clevero eshop a Poski REAL - realitní software).

Součástí naší práce je i následný rozvoj dokončených projektů z naší dílny v oblastí on-line marketingu. Svá řešení poskytujeme středně velikým organizacím a díky veliké expanzi aktuálně hledáme kandidáty na několik pozic. Aktuální nabídka na webu https://www.poski.com/kariera

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1687965  Datum zveřejnění: 15.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 25000 Kč/měsíc, dle úvazku, + odměna za projekty