Senior PHP programátor

Poski.com s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc, Dohoda podle úvazku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Poski.com s.r.o. zabývající se vývojem IT systému na míru a která svá řešení poskytuje organizacím všech velikostí, hledá kandidáta na pozici Middle / Senior PHP programátor.

Náplň práce:
- vývoj zakázkových řešení pro různorodou klientelu
- vývoj a správa firemního e-shopu a CMS
- analýza požadavků a návrh technického a implementačního řešení
- příležitostné celodenní workshopy s většími klienty nad komplexnějšími požadavky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- zaměstnání na plný pracovní úvazek (HPP)
- platové ohodnocení 30 000 – 40 000 Kč
- stravenky, bonusy za úspěšně dokončené projekty
- moderní klimatizované kanceláře v Ostravě, kuchyňka, relaxační zóna (fotbálek, šipky)
- možnost domluvy pružné pracovní doby, možnost domluvené přestávky během pracovní doby na vyřízení osobních záležitostí
- mladý a přátelský kolektiv, firemní akce
- máme vlastní grafiky a HTML/CSS kodéry
- v průběhu roku školení dle vlastního výběru
- možnost osobního rozvoje v IT společnosti s vysokým růstovým potenciálem i mimo ČR
- notebook a další firemní benefity

Informace o náboru

Praxe v oboru výhodou. Možné zaškolení. Děkujeme za rychlé reakce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
XML - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání
- výbornou znalost PHP, nejméně vlastností verze 5.3 (včetně OOP, anonymních funkcí)
- dobrou znalost SQL (MySQL a PostgreSQL)
- zkušenosti s JavaScriptem (AJAX, jQuery), výhodou zkušenosti s komplexnějšími frameworky
- zkušenosti s integrací informačních systémů (XML přenosy, XML-RPC, SOAP) výhodou
- zkušenosti s používáním vetších objemů relačních dat výhodou
- zkušenosti s realizací komerčních projektů podložené referencemi
- znalost technické angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Poski.com s.r.o. se zabývá webdesignem a chytrými systémy, které upravujeme pro klienty na míru (Clevero eshop a Poski REAL - realitní software).

Součástí naší práce je i následný rozvoj dokončených projektů z naší dílny v oblastí on-line marketingu. Svá řešení poskytujeme středně velikým organizacím a díky veliké expanzi aktuálně hledáme kandidáty na několik pozic. Aktuální nabídka na webu https://www.poski.com/kariera

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1882148  Datum zveřejnění: 3.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000 Kč/měsíc, Dohoda podle úvazku