Account manager | E-commerce, reality

Poski.com s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš obchodního ducha, dokážeš porozumět potřebám klienta a nabídnout mu odpovídající řešení? U nás nebudeš jen prodávat, u nás budeš pomáhat klientům v růstu. A ty porosteš s nimi.

V Poski.com máme aktuálně volné místo vedle těch nejzkušenějších specialistů v oboru. Protože jsme za 20 let vyrostli a nyní máme přes tisíc klientů, hledáme posilu, která podpoří obchodní tým a zaměří se na spokojenost stávajících klientů. Budeš jí právě TY?

Jsme česká společnost z Ostravy, která se stará o spokojenost tisíce českých i mezinárodních klientů. Mezi ně patří REMAX, Whirlpool, Hyundai, Moravskoslezský kraj, Ostravské vodárny a kanalizace a mnoho dalších neméně důležitých.

Co tě u nás čeká?
- Jelikož vyvíjíme vlastní e-shopové řešení Clevero a realitní software Poski REAL, jsou naši klienti z oblasti e-commerce nebo realit. Na tobě bude s nimi komunikovat a aktivně řešit jejich potřeby.
- Vedle akviziční činnosti bude tvým cílem rozšiřovat obrat u stávajících klientů, například přechodem na vyšší verzi systému, novým webem, e-shopem nebo navázáním marketingové spolupráce.
- Bude na tobě, jak si zorganizuješ den. Důležitá pro nás je spokojenost stávajících klientů, rozvoj jejich projektů a plnění obchodního plánu.
- S klienty je třeba udržovat perfektní vztahy, být jim k ruce a vždy hájit jejich zájmy.
- Samozřejmostí je také úzká spolupráce s projektovými manažery a technickou podporou.

Co když potřebujeme právě tebe?
- V obchodní branži nejsi žádný nováček, čím větší zkušenosti s obchodem a akvizicí klientů, tím lépe.
- Umíš komunikovat s klienty a hledat pro ně nejlepší řešení.
- Máš výborné argumentační a vyjednávací schopnosti.
- Působíš sebejistě a komunikace či prezentace před klientem ti nedělá problémy.
- Očekáváme alespoň základní zkušenosti z prostředí e-commerce nebo vývoje softwaru.
- Umíš si získat důvěru jak na straně týmu, tak u klienta.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
- Fixní odměnu a provize na základě dosažených cílů.
- Spolupráci na HPP nebo IČO.
- Samozřejmostí je firemní telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely.
- K dispozici můžeš mít firemní auto i pro soukromé účely.
- Možnost firemního bydlení za náklady.
- Nepracujeme u pásu, ale máme volnou pracovní dobu, během které ti dáme prostor na vyřízení osobních záležitostí.
- 30 dní Home office ročně, pokud se ti nebude chtít do práce.
- 3 Sick days, pokud tě přepadne rýmička.
- Pokud máš zájem, můžeme ti platit životní pojištění a spoření, připrav se, že jednou budeš starý. :-)
- Vzdělávání je základ - vyber si odborná školení dle libosti.
- Pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu jsou samozřejmostí - u nás najdeš jen fajn kolegy, se kterými je sranda.

Informace o náboru

Neměj strach z oboru, ve kterém působíme. Naši nejschopnější obchodníci mají ekonomické vzdělaní a všemu se učili a stále učí průběžné. Pokud bys snad měl znalosti z oboru IT, máš ohromnou výhodu.

U nás se nejede pouze na provize. Obor, ve kterém děláme je specifický a někdy trvá déle, než se finální obchod uzavře. Právě proto u nás můžeš počítat s velice zajímavou fixní mzdou a neméně zajímavým systémem provizního ohodnocení.
Více informací nalezneš na:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborné společenské vystupování - je podmínkou
- obchodní praxe – není podmínkou, ale výhodou
- řidičský průkaz skupiny B – není podmínkou, ale výhodou
- znalosti z oboru IT – není podmínkou, ale velkou výhodou

Ale hlavně chuť se vzdělávat, žít s firmou a jejími zákazníky a podílet se na jejím růstu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Poski.com s.r.o. se zabývá webdesignem a chytrými systémy, které upravujeme pro klienty na míru (Clevero eshop a Poski REAL - realitní software).

Součástí naší práce je i následný rozvoj dokončených projektů z naší dílny v oblastí on-line marketingu. Svá řešení poskytujeme středně velikým organizacím a díky veliké expanzi aktuálně hledáme kandidáty na několik pozic. Aktuální nabídka na webu https://www.poski.com/kariera

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2601317  Datum zveřejnění: 23.9.2021