Junior PHP programátor

Poski.com s.r.o.

28. října 1584/281, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc, Dohoda podle úvazku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Poski.com s.r.o. zabývající se vývojem IT systému na míru a která svá řešení poskytuje organizacím všech velikostí, hledá kandidáta na pozici Junior PHP programátor.

Náplň práce:
- začlenění do týmu programátorů pro vývoj zakázkových řešení
- účast při analýze požadavků a návrhu technického a implementačního řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- odpovídající platové ohodnocení za dobře odvedenou práci
- zaučení a vzdělávání se senior programátorem
- profesní růst a nabytí praxe v oboru
- v případě splnění profesních předpokladů zaměstnání na plný pracovní úvazek (HPP)
- bonusové ohodnocení za plnění úkolů
- možnost domluvy pružné pracovní doby
- moderní klimatizované kanceláře v Ostravě, kuchyňka, relaxační zóna (fotbálek, šipky)
- mladý a přátelský kolektiv, firemní akce

Informace o náboru

Praxe v oboru výhodou. Možné zaškolení. Děkujeme za rychlé reakce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
JavaScript - Základy
XML - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- znalost PHP (ideálně vlastností verze 5.3), znalost SQL
- samostatnost pro plnění úkolů
- kreativitu
- spolehlivost a dochvilnost
- znalost technické angličtiny
- zkušenosti s komerčními projekty výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Poski.com s.r.o. se zabývá webdesignem a chytrými systémy, které upravujeme pro klienty na míru (Clevero eshop a Poski REAL - realitní software).

Součástí naší práce je i následný rozvoj dokončených projektů z naší dílny v oblastí on-line marketingu. Svá řešení poskytujeme středně velikým organizacím a díky veliké expanzi aktuálně hledáme kandidáty na několik pozic. Aktuální nabídka na webu https://www.poski.com/kariera

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2610467  Datum zveřejnění: 3.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 Kč/měsíc, Dohoda podle úvazku