Pracovník na zákaznické podpoře

Poski.com s.r.o.

Místo práce
28. řijna 1584, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co můžeš čekat, že bude náplní tvé práce:

příjem a zpracování požadavků s využitím interního HelpDesk systému
zajišťování komunikace se zákazníky
poskytování zákaznické podpory
vyřizování požadavků ve spolupráci s programátory, kodéry a dalšími specialisty
kontrola stavu požadavků

No a rozhodně by ti nemělo chybět:

min. středoškolské vzdělání
spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, příjemný hlasový projev
základní znalost XHTML + CSS
výhodou znalost frameworků jQuery a Bootstrap
výhodou základní znalost PHP
výhodou zkušenost s prací v programu Adobe Photoshop
výhodou zkušenosti s realizací komerčních projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na oplátku ti za to nabízíme:

odpovídající platové ohodnocení
bonusy za podílení se na realizaci úspěšně dokončených projektů
zázemí stabilní společnosti
možnost plného uplatnění Vašich znalostí
mladý a přátelský kolektiv
různorodou a zajímavou práci pro atraktivní české i mezinárodní klienty
možnost profesního růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

XHTML - Základy
CSS - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Poski.com s.r.o. se zabývá webdesignem a chytrými systémy, které upravujeme pro klienty na míru (Clevero eshop a Poski REAL - realitní software).

Součástí naší práce je i následný rozvoj dokončených projektů z naší dílny v oblastí on-line marketingu. Svá řešení poskytujeme středně velikým organizacím a díky veliké expanzi aktuálně hledáme kandidáty na několik pozic. Aktuální nabídka na webu https://www.poski.com/kariera

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3108688  Datum zveřejnění: 21.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle dohody