Manažér kvality

POWERSERV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dodržiavanie a ďalší vývoj systému kvality (aktuálne ISO 9001:2008, plánované ISO/TS 16949)
- Plánovanie a realizácia systémového a procesného auditu vo všetkých oblastiach a na všetkých úrovniach vrátane reportingov
- Spolupráca na projektoch v rámci systému manažmentu kvality
- Plánovanie kvality počnúc fázou projektu až po sériovú výrobu
- Procesné analýzy, vylepšenia, controlling
- Spracovanie interných a externých reklamácií
- Optimalizovanie kvality v rámci organizácie

Dôkladné zaškolenie
- Moderné pracovisko
- Inovatívne prostredie
- Dlhodobá perspektíva a šance na kariérny postup v úspešnom a dynamicky sa rozvíjajúcom podniku zaoberajúcom sa výrobou priemyselných textílií

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosím zasielajte na : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Medzinárodná spoločnosť vyrábajúca textilné produkty pre rôzne priemyselné odvetvia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti v oblasti subdodávok predovšetkým pre automobilový priemysel
- Dobré znalosti nemčiny slovom i písmom
- Ukončené štúdium technického, alebo podobného zamerania
- Výhodou, avšak nie podmienkou sú aditorské skúšky ISO/TS 16949 a VDA 6.3
- Schopnosť pracovať samostatne, sebaisté vystupovanie, komunikačný talent, tímový duch

POWERSERV Slovakia je dcérskou spoločnosťou POWERSERV Austria s mnohoročnými skúsenosťami v personálnych službách v Rakúsku.
Ponúkame individuálne riešenia v oblasti recruitingu-vyhľadávania vhodných kandidátov na trvalý pracovný pomer, dočasného pridelenia zamestnancov a try & hire.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1978057  Datum zveřejnění: 14.1.2015