Product specialist

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- správa partnerské sítě
- společnost má aktuálně několik partnerů a klientů v ČR a SK - CÍL je nyní rozšířit možnosti a začít se zaměřovat i na jiné země nejblíže ČR (Polsko, Maďarsko apod.)
- tzn. z velké části v 1. fázi telefonický kontakt s novými partnery a klienty a vyhledávání možností na internetu
- jakmile by se navázaly kontakty, je možné, že by postupně bylo potřeba k nějakému klientovi přijet a ukázat jak vše funguje atd…= péče o partnerskou síť,
- společnost vyvíjí software např. z oblastí telekomunikace
- je to velmi zajímavé, protože společnost např. koupí produkt nějaké elektroniky a na něj vymyslí specifický software, který konečnému zákazníkovi velmi pomůže a maximálně zvýší detail a profit informační z tohoto produktu (portfolio nabídky je široký a je třeba, aby pracovník měl tento obor rád a bavily ho objevovat tyto nově vytvořené softwary)
- společnost má cca 20 zaměstnanců, při své práci by tento pracovník spolupracoval především s marketingem (letáky, videa o software apod.), s vývojáři pro software – jestli je něco možné, co si klient přeje), s účetní apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu určitou – 6 měsíců, dále pak v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou
- místo pracoviště: Brno centrum
- plat: fixní základ + pohyblivá bonusová složka, která závisí na Vašem výkonu
- pracovní doba: od pondělí do pátku, většinou 8-16:30 (ráno je možné po domluvě začít výjimečně i např. v 7hod nebo nejpozději k 9 hod)
- nárok na dovolenou: 20 dnů/rok
- benefity: stravenky, telefon + PC + automobil i pro soukromé účely
- v případě zájmu, je možné i růst a postupem času mít i nějaké zaměstnance pod sebou a starat se o ně

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pozice PRODUCT SPECIALIST zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, budeme rádi, když nám zašlete na e-mail: [email protected]
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE
2) motivační dopis – proč byste zrovna vy mohli být ideálním kandidátem pro pozici PRODUCT SPECIALIST
3) svůj strukturovaný životopis v ANGLICKÉM JAZYCE

O postupu výběrového řízení Vás budeme informovat nejpozději do 3 týdnů. Děkujeme za Váš čas a přejeme hezký den. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- obor nejlépe IT nebo obchod, nicméně není podmínkou, ale pokud není Váš základ v oboru, pak určitě požadujeme zkušenosti a praxi v oboru IT a obchodu
- řidičský průkaz – sk. B – aktivní řidič (občasné cestování např. 1x měsíčně na 2 dny max)
- excelentní úroveň – excel, word, outlook, powerpoint, adobe reader (bude prověřeno při pohovorech)
- hledáme osobnost, kterou obor IT, obchodu a elektronika baví a chtěl by se v nich nadále zdokonalovat
- zaměřenost na samostatnou a zodpovědnou u práci
- angličtinu na odborné úrovni – excelentní – a to jak písemnou formou (budete např. zhotovovat pro klienta letáky, videa své vlastní, na kterých budete mluvit, webové stránky apod.) tak komunikativní formou (telefonický i osobní kontakt s klientem)
- příjemné obchodní vystupování a jednání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1840509  Datum zveřejnění: 19.8.2014