Vedoucí posunu - Ostrava Polanka

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedoucí posunu zajišťuje posun kolejových vozidel v přidělených obvodech, práce v oblasti recyklace a obchodu s kovy
- obsluha železničních vozů a manipulačních míst, řízení a provádění posunu kolejových vozidel
- zabezpečování zařízení (výhybek, výkolejek) posunu a přístavby vagónů na vlečce
- každodenní komunikace a spolupráce se směnovým mistrem a strojvedoucím
- kontrola stavu vagónů a souvisejícího zařízení z hlediska technického stavu (provádění zkoušek brzd včetně obsluhy brzd jednotlivých vozů) a bezpečnosti (zajišťování vozu proti ujetí)
- komunikace s ČD

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- stabilní pracovní zázemí v mezinárodní společnosti
- práci na HPP – doba určitá
- směnný provoz - 12ti hodinové směny vždy od 6 do 18 hodin - krátký /dlouhý týden (nejsou zde noční směny)
- příjemnou pracovní atmosféru
- nástup možný ihned
- stravenky
- systém odměňování závislý na plnění hospodářského výsledku, kolektivních úkolů a osobního ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- zkoušku na vedoucího posunu na vlečce
- znalost předpisů týkající se posunu
- průkaz řidiče VZV nebo vazačský průkaz výhodou
- praxi minimálně rok, optimálně 2 roky na obdobné pozici
- důraz na samostatnost a flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1840512  Datum zveřejnění: 19.8.2014