HPP-výroba: lehká práce-nástup 10/2014

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Tuřanka, Brno Slatina, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED - 10/2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS:
 -práce na HPP – hlavní pracovní poměr
 -lehká manuální práce, kompletace a balení výrobků na stole nebo na páse, lepení balíků, kompletace papírových krabiček pro zboží do obchodu, kontrola a rozlišení správných kusů od vadných kusů, páskování a označení zboží kódy apod.
 Základní mzda – 12 500,- + bonusové příplatky za specifickou pozici, na kterou je potřeba se zaučit ihned po nástupu ( dle aktuální potřeby výroby jsou to například specifické pozice: TQM-vizuální kontrola, 1st operator, handler, set up, štítkař, data entry)
 K základní mzdě vždy přísluší příplatky dle ZP + příplatek za noční směnu 20%
 směnnost : (střídání směnnosti po týdnech= 1. týden ranní, 2. týden odpolední a následné střídání)
1. typ směnností: 6-14hod, 14-22hod,
2. typ směnností : 5:50–13:50hod, 13:50-21:50hod,
POZOR: v sezoně mohou být nárazově i noční směny 21:50-5:50hod nebo 22-6hod, které jsou dle zkušeností z předešlých období pravidelně zařazovány i např. po dobu několika týdnů za sebou
POZOR: v sezoně může výjimečně přijít i na nárazové 12-ti hodinové směny, které se domlouvají předem na základě Vaší domluvy s výrobou – je potřeba být v tomto flexibilní
 běžný pracovní týden probíhá od pondělí do pátku (POZOR - v sezoně může být nárazově zařazen i víkend - sobota i neděle je s příplatkem)
 směna trvá 7,5 hod + 0,5 hod přestávka na oddech (POZOR- v sezoně mohou být pravidelně zařazeny i 12-cti hodinové směny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- HPP hlavní pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností následného prodloužení na další období
- Základní mzda – 12 500,- + příplatky dle ZP + příplatek za noční směnu 20% + dále i bonusové příplatky za specifickou pozici, na kterou je potřeba se zaučit ihned po nástupu ( dle aktuální potřeby výroby jsou to například specifické pozice: TQM-vizuální kontrola, 1st operator, handler, set up, štítkař, data entry)
- nárok na dovolenou
- příspěvek na stravu
- pitný režim na pracovišti zajištěn zdarma
- možnost parkování zdarma před budovou pracoviště
- v případě spokojenosti klienta s vaším pracovním výkonem máte IHNED při nástupu možnost zaučení na specializované pozice – a poté v případě úspěšného zaškolení jste zařazeni na specializovanou pozici, na které je možné získání příplatku/bonusu za tuto práci na specializované pozici = jedná se o pozice typu teamleader, 1. Operator (zodpovědnost za určitou skupinu pracovníků), TQM (kontrola kvality), machine operator (obsluha strojů), handler ve skladu apod.

Informace o náboru

Informace pro uchazeče:
Požadujeme schopnost nastoupit IHNED - tzn. maximálně do jednoho týdne od termínu pohovoru.
V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU POUZE VOLEJTE VŽDY 10 - 15 hod na: 739 039 055. Děkujeme, personální agentura PP&T consult

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní výrobní společnost v CTParku Brně Slatině (z centra jednoduchá dostupnost autobusem 75 na zastávku POD TUŘANKOU).
Společnost se zabývá kompletací elektronických výrobků, naskladněním výrobků do skladu, nachystání výrobků na odvoz kamiony.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
 nástup IHNED
 zkušenost s prací ve výrobě, s pásovou výrobou, praxe na montážní lince apod.
 důraz na pečlivost a detail
 manuální zručnost – balení výrobků, lepení balíků, kompletace papírových krabiček pro zboží do obchodu, kontrola a rozlišení správných kusů od vadných kusů, páskování a označení zboží kódy
 důraz na hygienické normy z hlediska kontroly čistoty výrobků, krabic apod.
 pokročilá znalost práce s PC (Word, Excel, Powerpoint)
 výborný zdravotní stav a s tím spojené vyřízení lékařské prohlídky na tuto pozici před nástupem (formulář obdržíte po úspěšném absolvování pohovoru)
 trestní bezúhonnost
 spolehlivost, flexibilita, kladný vztah k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1853669  Datum zveřejnění: 3.9.2014