Brusič na kulato nebo operátor CNC v tolerancích 0,003mm

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
možný nástup IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BRUSIČ NA KULATO NEBO OPERÁTOR CNC v tolerancích 0,003mm

PRACOVNÍ NÁPLŇ

- Obsluha a seřizování CNC brusek a CNC obráběcích strojů
- Tvorba programů na CNC strojích, odladění nových technologií
- Výroba přesných dílů v rozměrových tolerancí 0,003mm
- Spolupráce s technologií při odladění nové i stálé výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástup IHNED
- Zajímavé platové ohodnocení
- Práce se zakázkami špičkových firem
- Možnost profesního rozvoje ve významné stroj. společnosti
- Nové špičkové technologie v oblasti obrábění a broušení
- Odměny za vývoj technologií a zlepšovací návrhy
- Výborná dopravní dostupnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

významná strojírenská společnost s mnohaletou tradicí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučení v oboru „obrábění kovů, brusič“ – mechanik a seřizovač CNC
- Znalost řídících systému CNC brousících strojů a CNC obráběcích strojů
- Zkušenost s broušením na kulato na CNC stroji + zkušenost s CNC soustruhem + zkušenost broušení na CNC stroji v oblasti tisícin
- Ovládání a seřizování CNC brusek na kulato a CNC soustruhů
- Min. 3 roky praxe na CNC strojích
- Nutnost znát přesná měřidla passametry, dutinoměr
- Znalost měření na měřících strojích drsnoměr a kruhoměr – výhodou
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- Manuální zručnost, loajalita, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1873660  Datum zveřejnění: 15.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 35000 Kč/měsíc