Obchodní zástupce-přírodní vlasová kosmetika

PP & T consult s.r.o.

Praha, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
• aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a přímé oslovování nových zákazníků v segmentu trhu
• ideální možnost pro kadeřnice - možnost zprostředkování vlasové kosmetiky do vlastních salónů
• jedná se o přírodní vlasovou kosmetiku italské značky, která byla vyhlášena v roce 2010, 2011 a 2012 jako profesionální značka roku v Rusku.
• velkou předností této značky je, že neobsahuje parabeny, konzervanty a jiné škodlivé látky, proto je doporučována lidem, kteří mají různé alergické reakce a citlivou pokožku
• průzkum trhu – zjišťování a analýza potřeb potenciálních zákazníků
• komunikace se zákazníkem - důraz kladen především na příjemné osobní vystupování (např. při jednání s kadeřnickými salóny), telefonicky, emailem
• prodej a rozšiřování portfólia služeb firmy
• příprava prezentace, vzorníků, letáčků
• zákaznický servis
• telefonická a emailová komunikace, obchodní schůzky
• přijímání objednávek od zákazníků
• každodenní pracovní cesty v daném regionu
• místo výkonu práce ve vymezeném regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr / živnostenský list
• na dobu: určitá ½ roku
• pracovní režim: pružná pracovní doba
• dovolená: 4 týdny
• místo pracoviště: Budějovicko, Karlovarsko, Brněnsko, Břeclavsko, Pardubice+Hradec Králové, Olomouc, Praha
• pracovní prostředí: neformální
• nástup možný: IHNED
• benefity: zajímavé platové ohodnocení (fixní plat + bonusy), časová flexibilita - pružná pracovní doba
• možnost: kariérního růstu

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PŘÍRODNÍ VLASOVÁ KOSMETIKA zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU
2) motivační dopis (proč byste zrovna vy mohli být ideálním uchazečem na tuto pozici)
Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Umění a kultura

Společnost se zabývá nabídkou přírodní vlasové kosmetiky do kadeřnických salónů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Kadeřník

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání (ideálně kadeřník/kadeřnice)
• zkušenost s obchodní činností
• znalost PC – MS Office
• komunikační a obchodní dovednosti
• řidičský průkaz
• využívání vlastního osobního automobilu
• velkou výhodou znalost produktů vlasové kosmetiky
• spolehlivost, samostatnost
• flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1908560  Datum zveřejnění: 5.4.2015