Obchodník SE znalostí IT a Aj - elektrotechnika a telekomunikace

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

• péče o stávající obchodní partnery prodávající produkty klienta – HW + SW
• tvoření nabídky dle specifických požadavků klientů
• podpora prodeje – popis produktů, web stránky, videoprezentace, technická podpora
• společnost vyvíjí software např. z oblastí telekomunikace
• společnost expanduje do nových zemí
• akvizice nových klientů – Maďarsko, Polsko, SK, ČR
• společnost má cca 20 zaměstnanců
• při své práci budete spolupracovat především s marketingem (letáky, videa o software apod.), s vývojáři pro software – jestli je možné splnit požadavek, co si klient přeje, s účetní apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

• pracovní smlouvu na dobu určitou – 6 měsíců, dále pak při oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou
• místo pracoviště: Brno – zastávka Spáčilova
• plat: fixní základ + pohyblivá bonusová složka, která závisí na Vašem výkonu
• pracovní doba: od pondělí do pátku, většinou 8-16:30 (ráno je možné po domluvě začít výjimečně i např. v 7hod nebo nejpozději v 9 hod)
• nárok na dovolenou: 20 dnů/rok
• benefity: stravenky, telefon + PC + automobil i pro soukromé účely
• v případě zájmu, je možný kariérní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

• minimálně SŠ vzdělání s maturitou
• obor nebo praxe v IT nebo obchodu
• řidičský průkaz – sk. B – aktivní řidič (občasné cestování např. 1x měsíčně na 2 dny)
• excelentní úroveň – excel, word, outlook, powerpoint, adobe reader (bude prověřeno při pohovorech)
• hledáme osobnost, kterou obor IT, obchodu a elektronika baví a chtěl by se v nich nadále zdokonalovat
• zaměření na samostatnou a zodpovědnou práci
• odbornou znalost AJ– a to jak písemnou formou (budete např. zhotovovat pro klienta letáky, videa, na kterých budete mluvit, webové stránky apod.), tak komunikativní formou (telefonický i osobní kontakt s klientem)
• příjemné obchodní vystupování a jednání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1913341  Datum zveřejnění: 30.10.2014