Skladník skladu hutního materiálu

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici:
SKLADNÍK SKLADU HUTNÍHO MATERIÁLU

NÁPLŇ PRÁCE:
• Odpovědnost za chod skladu hutního materiálu (příjem, naskladnění a výdej)
• Provádění inventur hutního materiálu
• Odpovědnost za vedení výdejové knihy v informačním systému
• Odpovědnost za fyzické vedení skladu hutního materiálu
• Odvoz špon, sudů apod.
• Práce v expedici – popisování, konzervování a balení dílů k expedici
• Obsluha vysokozdvižného vozíku – manipulace s materiálem
• Obsluha pilek a příprava polotovarů do výroby, včasnost řezání a evidence v informačním systému
• Pomoc při údržbě výrobního zařízení (pilek)
• Odpovědnost za pořádek na pracovišti dělení materiálu, ve skladu hutního materiálu a příjmu zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• Nástup IHNED
• Zajímavé platové ohodnocení
• Jednosměnný pracovní provoz
• Možnost profesního rozvoje v české firmě
• Nové špičkové technologie v oblasti obrábění a broušení
• Odměny za vývoj technologií a zlepšovací návrhy
• Výborná dopravní dostupnost
• Místo výkonu práce: Brno – Královo pole
Děkujeme za Váš zájem o nabízenou pracovní pozici, v případě, že splňujete požadavky na pracovní pozici, zasílejte svůj životopis (ve Wordu) v českém jazyce a motivační dopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání v oboru strojírenství
• Orientace v jakostech hutního materiálu (nerez. ocel, Al…)
• Prokazatelná zkušenost ve vedení skladů (administrativa, organizace, pořádek…)
• Zkušenost se strojním zařízením (dělení materiálu) výhodou
• Zkušenost s prací na PC – MS OFFICE a v informačním systému – optimálně K2, SAP
• Oprávnění a zkušenost s VZV
• Důslednost, systematičnost a pořádnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1975540  Datum zveřejnění: 12.1.2015