Technolog

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

TECHNOLOG

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příprava a spolupráce při realizaci technologických změn ve výrobním procesu.
- optimalizace technologických procesů a technické poradenství pro ostatní oddělení závodu a koncernu
- stanovování způsobů uspořádání, průběhu a technických podmínek výroby nebo provozních procesů, výrobních a provozních zařízení, strojů, nástrojů, přípravků apod. ve výrobních provozech nebo na montážních pracovištích.
- tvorba pracovních postupů, předpisů a další dokumentace
- určování technologických postupů při výrobě nebo montáži elektrotechnických výrobků.
- vývoj a realizace nových zkušebních, montážních a výrobních prostředků
- zadávání oprav neshodných dílů
- zavádění nových produktů do výroby
- spolupráce na optimalizaci výroby a technologických procesů.
- kontrola dodržování technologických postupů na pracovištích.
- vedení příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- práci s nejnovějšími technologiemi
- příspěvek na odborné a jazykové vzdělávání
- 25 dní dovolené a pružnou pracovní dobu
- výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny
- příspěvek na závodní stravování
- bezplatnou dopravu do CT parku z centra Brna
- místo pracoviště: Brno – modřice

Informace o náboru

Děkujeme za Váš zájem o nabízenou pracovní pozici, v případě, že splňujete požadavky na pracovní pozici, zasílejte svůj životopis (ve Wordu) v českém jazyce a motivační dopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenské technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenské technologie
- zkušenosti 1-2 roky na technické pozici ve výrobní společnosti
- technolog s vlastními zkušenostmi, které bude NADÁLE ROZVÍJET
- aktivní znalost anglického nebo německého jazyku na komunikativní úrovni - podmínkou
- znalost informačního systému SAP výhodou
- znalost a ovládání Pro/E a Auto CAD
- zkušenosti s přípravou a aplikací technologických postupů
- zkušenosti s realizací procesních a technologických změn
- řidičský průkaz sk. B (využití 1-2x do měsíce)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1983471  Datum zveřejnění: 17.1.2015