Inženýr kvality

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

INŽENÝR KVALITY

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- stará se o kvalitu výroby ve vztahu ke klientům, audity,
- má na starost koordinaci ostatních oddělení zapojených do procesu výroby
- rozvoj a řízení kvality ve velké výrobní společnosti
- samostatná a náročná práce spojená s každodenní komunikací se zahraničními kolegy
i výrobou
- provádění a vyhodnocení interních auditů procesu a výrobkových auditů
- příprava podkladů a poskytování podpory při zákaznických přejímkách prvních kusů
- návrh a koordinace řešení zákaznických reklamací pro svěřenou oblast výroby
- organizace a řízení denních kroužků kvality a mítinků souvisejících s řízením kvality
- aktualizace katalogů vad a návrh změn technologických a výrobních postupů
- příprava tréninkových podkladů a školení pracovníků výroby
- metodické vedení mezioperační a výstupní kontroly

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- práci s nejnovějšími technologiemi
- příspěvek na odborné a jazykové vzdělávání
- 25 dní dovolené a pružnou pracovní dobu
- výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny
- příspěvek na závodní stravování
- bezplatnou dopravu do CT parku z centra Brna
- místo pracoviště: Brno - modřice

Informace o náboru

Děkujeme za Váš zájem o nabízenou pracovní pozici, v případě, že splňujete požadavky na pracovní pozici, zasílejte svůj životopis (ve Wordu) v českém jazyce a motivační dopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenství.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství - řízení kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
- VŠ vzdělání v oblasti strojírenství – řízení kvality
- zkušenost min. 3 roky ve výrobní společnosti v oblasti kvality
- znalost ISO norem a moderních kvalitářských nástrojů, schopnost provádět audit
- MS Office uživatelsky ( Word, Excel, Powerpoint – bude testováno na pohovorech)
- znalost systému SAP výhodou
- aktivní znalost AJ (NJ výhodou) – každodenní využití komunikace se zahraničními zákazníky
- řidičský průkaz sk. B (využití 1-2x do měsíce)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1983473  Datum zveřejnění: 17.1.2015