Nákupčí

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru obchodu a marketingu nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

NÁKUPČÍ

NÁPLŇ PRÁCE – POPIS POZICE

- obor společnosti: marketing
- vyhledávání vhodných dodavatelů, jednání s nimi o cenách, o termínech dodání
- technické řešení zakázek – vymyšlení celkové realizace projektu a na základě toho vyhledání vhodných dodavatelů
- nákup vymezeného sortimentu, jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- příprava a uzavírání kontraktů s dodavateli, vedení poptávkového řízení
- výpočet nákladů zakázky, její kompletní zajištění
- spolupráce s ostatními nákupčími a obchodníky, s oddělením logistiky, grafickým oddělením
- vedení příslušné evidence, práce s informačním systémem

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: na dobu určitou
- dovolená: nejprve 4 týdny dovolené, po 1 odpracovaném roce 5 týdnů dovolené
- místo pracoviště: Brno - Řečkovice
- pracovní prostředí: moderně vybavené prostředí
- nástup možný: IHNED
- benefity:
- sickdays
- příspěvek na cestovní pojištění, na fond kultury a sport
- slevy u dodavatelů
- k dispozici mají uchazeči firemní notebook a telefon
- firemní akce
- propracovaný systém vzdělávání s ohledem na individuální potřeby zaměstnance (obchodní dovednosti, rozvoj softskills, nákupní trénink, angličtina, manažerské dovednosti)

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice NÁKUPČÍ zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, budeme rádi, když nám zašlete:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE
2) motivační dopis – proč byste zrovna vy mohli být ideálním kandidátem pro pozici NÁKUPČÍ.
Děkujeme za Váš čas a přejeme hezký den. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru obchodu a marketingu nadaného zaměstnance na pracovní pozici nákupčí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- minimálně SŠ vzdělání
- praxi na obdobné pozici 2 roky (nejlépe zkušenosti s nákupem v oblasti služeb, reklamního trhu, marketingu, technických řešení)
- výhodou jsou zkušenosti s přímým prodejem a oslovováním zákazníků
- velkou výhodou jsou zkušenosti s jednáním s dodavateli ze zahraničí
- podmínkou je znalost AJ na výborné úrovni, schopnost jednat se zahraničními partnery (telefonicky, emailem i osobně)
- ochotu cestovat a hledat vhodné dodavatele i v regionech jako je Afrika a Asie
- logické uvažování, technické myšlení
- uchazeč musí být schopný vymyslet, jak zakázku technicky zrealizovat a následně vyhledat vhodné dodavatele (poptávka vhodného materiálu, způsobu výroby a podobně)
- potenciál k dalšímu kariérnímu růstu, schopnost komunikovat v rámci týmu, případně vést tým

OSOBNOSTNÍ PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:
- asertivní jednání a komunikace
- vysoká odolnost vůči stresu
- celkový přehled v odvětví, dobré technické myšlení
- vyjednávací schopnosti
- vytrvalost, houževnatost
- vysoká motivace
- sociální inteligence a empatie
- operativní myšlení a rozhodování
- dobra práce s časem, vyhodnocování priorit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2018576  Datum zveřejnění: 24.3.2015