Vedoucí kvality/Inženýr kvality

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

VEDOUCÍ KVALITY/INŽENÝR KVALITY

NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE:
• stanovení a optimalizace procesů managementu kvality ve společnosti
• řízení procesu budování, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO
• plánování a kontrola pravidelných auditů dle požadavků norem ISO
• analýza ztrát a neshod ve všech procesech, analýza návrhů na zlepšení, podávání vlastních návrhů na zlepšení
• analýza a podávání návrhů na opatření na základě zjištění spokojenosti zákazníků a zaměstnanců
• stanovení interních směrnic a norem kvality a zajištění jejich dodržování
• provádění konzultační a poradenské činnosti v oboru zvyšování a hodnocení kvality
• reprezentování organizace při udělování certifikátů kvality a při zjišťování spokojenosti zákazníků a obchodních partnerů
• analýza pracovních postupů a procesů, podávání návrhů na zlepšení s cílem zvýšení efektivity plnění pracovních úkolů
• vedení, motivace a rozvoj podřízených pracovníků a nastavení kritérií odměňování
• spolupráce s ostatními útvary společnosti
• koordinace obsahu a forem vedení příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
• na dobu: neurčitou
• dovolená: 4 týdny
• místo pracoviště: Brno město, Brno - venkov
• pracovní prostředí: výrobní - strojírenské
• nástup možný: IHNED
• benefity: firemního stravování s finančním příspěvek, odpovídající platové ohodnocení s možností odměn v závislosti na plnění výrobního plánu, zajímavou a různorodou práci
• možnost: kariérního postupu

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice VEDOUCÍ KVALITY/INŽENÝR KVALITY zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, budeme rádi, když nám zašlete:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE
2) motivační dopis – proč byste zrovna vy mohli být ideálním kandidátem pro pozici VEDOUCÍ KVALITY/INŽENÝR KVALITY
Děkujeme za Váš čas a přejeme hezký den. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenství

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství - řízení kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• VŠ vzdělání v oboru strojírenství (řízení kvality)
• předchozí praxe min. 5 let na obdobné pozici ve výrobním podniku
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• znalost ISO norem a moderních kvalitářských nástrojů, schopnost provádět audit
• znalost systému SAP - výhodou
• znalost NJ/AJ výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
• schopnost plánování a organizování práce
• schopnost vést a motivovat pracovní tým

OSOBNOSTNÍ PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:
• časová flexibilita (občasné služební cesty)
• dobré komunikační schopnosti
• zodpovědnost a spolehlivost
• důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
• analytické a logické myšlení
• proaktivní a iniciativní přístup
• ochota učit se novému a dále se vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2023136  Datum zveřejnění: 21.2.2015