Operátor ohraňovacího lisu/CNC laseru

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici:
OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU/ CNC LASERU

NÁPLŇ PRÁCE – POPIS POZICE
- obor společnosti: strojírenství, kovovýroba
- obsluha CNC ohraňovacího lisu nebo CNC laseru
- manipulace s materiálem, upínání materiálu ke stroji
- korekce stroje dle technické dokumentace
- postupné zaškolení v obsluze stroje
- finální kontrola výrobku, drobná údržba stroje

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: neurčitou
- pracovní režim:směnový kalendář denní-noční – 12 hodinové směny
- dovolená: 4 týdny
- místo pracoviště: Brno-Slatina
- pracovní prostředí: nová moderní výrobní hala
- nástup možný: IHNED
- benefity: příspěvky na stravování, závodní stravování, příspěvky na kulturní a sportovní události

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU/CNC LASERU zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, budeme rádi, když nám zašlete:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE

Děkujeme za Váš čas a přejeme hezký den. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici: OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU/ CNC LASERU

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- zkušenosti s CNC kovoobráběním – minimálně 1 rok
- výhodou jsou zkušenosti přímo s ohraňovacími lisy – zejména (TRUMPF, SAFAN, AFM) nebo zkušenosti s CNC lasery (TRUMPF)
- znalost základních plechových materiálů
- čtení výkresové dokumentace

OSOBNOSTNÍ PROFIL VHODNÉHO UCHAZEČE:
- spolehlivost, samostatnost
- kvalitně odvedenou práci
- technické myšlení
- manuální zručnost
- fyzická odolnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2038551  Datum zveřejnění: 5.3.2015