Obchodní manažer ve strojírenství

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Velké Meziříčí, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru plastové výroby nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER VE STROJÍRENSTVÍ

NÁPLŇ PRÁCE – POPIS POZICE:
- obor společnosti: plastová výroba
- vyhledávání obchodních příležitostí a přímé oslovování potenciálních zákazníků v oblasti plastové výroby
- jednání se zákazníky, příprava obchodních jednání, vyjíždění za zákazníky
- poskytování informací o možnostech plastové výroby
- organizace a uzavírání smluv
- vedení příslušných evidencí a záznamů, měsíční reporting činnosti nadřízenému
- poskytování komplexní péče zákazníkovi – od okamžiku podepsání smlouvy se zákazníkem až po vyrobení prvního kusu
- člověk na této pozice není zodpovědný pouze za vyhledávání obchodních příležitostí, ale v okamžiku uzavření spolupráce se dále o svého zákazníka stará, poskytuje mu veškeré informace o zakázce, zprostředkovává komunikaci mezi ním a příslušnými odděleními firmy, kteří budou zodpovědní za jeho výrobek (kvalita, výroba, logistika)

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- nadstandardní finanční ohodnocení s fixní složkou mzdy a odměnami závislými na výsledcích, podíl na zisku firmy, roční bonus navíc
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: určitou s možností prodloužení v případě oboustranné spokojenosti
- pracovní režim: pružná pracovní doba
- dovolená: 5 týdnů
- místo pracoviště: kancelář se sídlem ve Velkém Meziříčí (okr. Žďár nad Sázavou), ale výjezdy za klienty po celé ČR a do zahraničí
- pracovní prostředí: neformální a příjemné
- nástup možný: IHNED
- benefity: stravenky, firemní stravování, masáže, sportovní aktivity
- možnost: služebního automobilu pro pracovní účely

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice OBCHODNÍ MANAŽER VE STROJÍRENSTVÍ zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru plastové výroby nadaného zaměstnance na pracovní pozici: OBCHODNÍ MANAŽER VE STROJÍRENSTVÍ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- zkušenosti s obchodní činností minimálně 1 rok v technické nebo výrobní firmě, velkou výhodou jsou zkušenosti z podobné pozice v automobilovém nebo strojírenském průmyslu
- podmínkou je komunikativní znalost angličtiny pro komunikaci se zákazníky (emailem, telefonicky i osobně při jednáních)
- celkový technický přehled, uchazeč bude muset porozumět plastové výrobě, aby byl následně schopný jí umět vysvětlit zákazníkovi, co mu nabízí, jak mu může s jeho výrobkem pomoci, zlepšit jeho stávající výrobu
- musí být schopný samostatné akviziční činnosti – přinést i něco ze svých vlastních obchodních zkušeností do firmy a ihned po nástupu začít oslovovat zákazníky
- aktivní řidič

OSOBNOSTNÍ PROFIL VHODNÉHO UCHAZEČE:
- flexibilita
- zodpovědnost a spolehlivost
- nadání v technické oblasti
- asertivní jednání a komunikace
- vyjednávací schopnosti
- příjemné vystupování
- aktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2070364  Datum zveřejnění: 1.4.2015