Disponent/ka tuzemských a zahraničních přeprav s AJ-Brno, Olomouc

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE
• příjem a vyřizování objednávek, zajištění vnitrostátní i mezinárodní dopravy → celovozové přepravy, sběrná služba zpracování příslušné administrativy
• komunikace se zákazníky, komunikace s dopravci, navrhování optimálního druhu dopravy a dopravních prostředků
• výběr vhodných dopravců pro konkrétní zakázku, organizace konkrétní přepravy
• sjednávání obchodních podmínek s přepravci
• vyhledávání optimálního řešení přepravy zboží na základě požadavků zákazníka (s ohledem na časy a trasy závozů, na cenu atd.)
• plánování vhodné trasy a vytíženosti vozidel
• plánování a organizování přeprav →optimalizace tras
• aktivní komunikace se zákazníky a dopravci
• NEJEDNÁ SE O VYHLEDÁVÁNÍ NOVÝCH KLIENTŮ! Náplní práce je obstarávání přeprav pro stávající klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• typ pracovního poměru: na hlavní pracovní poměr
• na dobu: neurčitou
• pracovní režim: pevná pravidelná prac. doba 8 hod
• dovolená: 4 týdny
• místo pracoviště: Brno - zástavka Popelova, Olomouc - zastávka Šibeník
• pracovní prostředí: práce v mladém a dynamické kolektivu s akcentem na osobní rozvoj
• nástup možný: ihned
• benefity: zázemí stabilní české firmy, zajímavé ohodnocení s motivační složkou, stravenky, káva a nápoje na pracovišti zdarma, firemní akce, pro obzvlášť výkonné a cílevědomé zaměstnance služební automobil
• možnost: dalšího vzdělávání, intenzivní jazykový kurz v případě potřeby, příležitost k profesnímu růstu

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice DISPONENT TUZEMSKÝCH A ZAHRANIČNÍCH PŘEPRAV S AJ-BRNO, OLOMOUC zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU
2) motivační dopis (proč byste zrovna vy mohli být ideálním uchazečem na tuto pozici)

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru doprava a logistika nadaného zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME
• aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou)
• SŠ vzdělání
• znalost MS Office
• praxe v zákaznickém servisu nebo v nákladní přepravě
• schopnost řešit více problémů najednou
• schopnost pracovat pod tlakem = odolnost vůči stresu
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
• aktivní přístup k plnění pracovních povinností
• samostatnost, vynikající komunikační schopnosti, schopnost jednat s lidmi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2099176  Datum zveřejnění: 29.4.2015