Nákupčí

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE
• obor společnosti: strojírenství
• komunikace s dodavateli (ČR, zahraničí), vyhledávání nových dodavatelů - hlavní sortiment hutní materiál a plechy
• zodpovědnost za udržování optimální úrovně skladu nakupovaných materiálů
• zajišťování kooperací a materiálu pro výrobu včetně dopravy
• zodpovědnost za včasné vystavení objednávky vůči dodavateli, zajištění potvrzení objednávek a kontrolu plnění dodávek
• kontrola dodavatelských faktur, jejich potvrzování v systému
• objednávky náhradních dílů, nástrojů, chemikálií, technických plynů a nářadí
• kontrola termínů a kvality dodávek
• komunikace s ostatními odděleními firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: neurčitou
- dovolená: 4 týdny
- místo pracoviště: Brno
- pracovní prostředí: neformální - strojírenské
- nástup možný: IHNED
- benefity: firemního stravování s finančním příspěvek, odpovídající platové ohodnocení s možností odměn v závislosti na plnění výrobního plánu, zajímavou a různorodou práci
- možnost: kariérního postupu

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice NÁKUPČÍ zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, budeme rádi, když nám zašlete:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE
2) motivační dopis – proč byste zrovna vy mohli být ideálním kandidátem pro pozici NÁKUPČÍ

Děkujeme za Váš čas a přejeme hezký den. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství, nadaného zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ vzdělání - strojírenské zaměření
• praxi v oblasti strojírenské společnosti min. 2 roky
• uživatelská znalost MS Office
• uživatelská znalost IS výhodou
• základní znalost AJ nebo NJ výhodou

OSOBNOSTNÍ PROFIL VHODNÉHO UCHAZEČE:
• systematičnost, analytické schopnosti
• odpovědnost, důslednost
• dobré komunikační schopnosti
• schopnost pracovat samostatně
• ochota učit se a vzdělávat se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2103034  Datum zveřejnění: 5.5.2015