Konstruktér - nástup ihned

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KONSTRUKTÉR

NÁPLŇ PRÁCE – POPIS POZICE
- zpracování konstrukčních návrhů dle požadavků zákazníků v segmentu konstrukce servomotorů a lineárních motorů
- zhotovování nebo úprava projektové a výrobní dokumentace
- samostatná tvůrčí a konstrukční řešení nejsložitějších typů, modelů, tvarů a vzorů výrobků, jejich skupin nebo souborů vzhledem k příslušným technickým normám.
- definice materiálu a pracovního postupu po konzultaci s příslušnými odděleními
- dodržování předepsaných nákladů
- provádění změn na existujících výkresech
- používání a spolupráce na aplikacích nástrojů konstrukce (FMEA, atd.)
- vypracovávání technických popisů a návodů k používání výrobků.
- navrhování složitých konstrukčních řešení strojírenských výrobků na základě designérských návrhů.
- provádění technických výpočtů, analýzy navrhovaných řešení pomocí výpočetní techniky, porovnání s technickým zadáním.
- koordinace činností při testování prototypových výrobků v podnikových nebo státních, případně mezinárodních zkušebnách.
- vypracovávání příslušných technických podkladů k homologaci výrobku

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: neurčitou
- dovolená: 20 dní
- místo pracoviště: Brno
- pracovní prostředí: strojírenské
- nástup možný: ihned
- benefity: příspěvek na závodní stravování, příspěvek na odborné a jazykové vzdělávání

Informace o náboru

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice KONSTRUKTÉR zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, budeme rádi, když nám zašlete:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE
2) motivační dopis – proč byste zrovna vy mohli být ideálním kandidátem pro pozici KONSTRUKTÉR

Děkujeme za Váš čas a přejeme hezký den. Tým personální agentury PP&T consult.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství - konstrukční technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství, nebo elektrotechnické zaměření
- zkušenosti min. 2 roky na pozici konstruktéra v mezinárodní strojírenské výrobě
- aktivní znalost anglického nebo německého jazyku na komunikativní úrovni – podmínkou
- znalost informačního systému SAP výhodou
- znalost a ovládání Pro/E a Auto CAD - podmínkou
- řidičský průkaz sk. B (využití 1-2x do měsíce)

Odborné dovednosti:
- ovládání technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě
- orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení
- řízení konstrukčních prací a projektů na uceleném typu výrobku od návrhu až po zavedení do výroby
- samostatné zpracovávání konstrukčních řešení nejnáročnějších strojírenských výrobků, přípravků, nástrojů, nářadí apod.
- vypracovávání konstrukční dokumentace nejnáročnějších strojírenských výrobků a jejich částí
- domlouvání konstrukčních řešení s úsekem projekčním, technologickým, ekonomickým a výrobním
- volba materiálů a polotovarů pro konstruované součásti, navrhování způsobů jejich tepelného zpracování a povrchových úprav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2106908  Datum zveřejnění: 15.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 45000 Kč/měsíc