Elektro inženýr – specialista LED

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura hledá pro našeho významného klienta v oboru osvětlování LED diodami nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

ELEKTRO INŽENÝR – SPECIALISTA LED

NÁPLŇ PRÁCE – POPIS POZICE:
- pozice v sobě spojuje náplně práce technika (návrh řešení + realizace obdržené poptávky) a obchodníka (ve smyslu práce s obdrženými poptávkami, nejedná se o aktivní vyhledávání zákazníků)
- prostudování obdržené poptávky (na osvětlení hal, velkých obchodních center, mostů, staveb apod.) od zákazníka a její specifické podoby (např. použití červeného světla na osvětlení mostu apod.)
- návrh a zpracování technického řešení zakázky (např. jaké LED diody se mají použít, proč, kolik se jich musí použít)
- odeslání návrhu technického řešení zákazníkovi
- komunikace se zákazníkem ohledně ceny zakázky, termínů, projektové dokumentace, návrhu řešení
- vybrání dodavatelů pro zakázku (převážně v Asii)
- komunikace s dodavateli v anglickém jazyce
- komunikace se zákazníkem ohledně průběhu realizace zakázky
- řešení případných problémů během realizace zakázky
- dohled nad montáží zakázky až po její dokončení
- souběžná práce na více zakázkách
- převážná část času práce v kanceláři nad projektovou dokumentací + občasná přítomnost na místě zakázky (zhruba 1x týdně, závisí na podobě zakázky)
- pracovník má na starost zakázky v ČR, Rakousku, Německu a Slovensku
- v případě dobré znalosti anglického jazyka účast na zahraničních veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
-typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
-na dobu: na 1 rok s možností prodloužení v případě oboustranné spokojenosti na dobu neurčitou
-pracovní režim: 8hodinová pracovní doba (nutnost být v kanceláři v rozmezí 9 – 16hodin)
-dovolená: 4 týdny
-místo pracoviště: Brno Řečkovice
-pracovní prostředí: nové prostory s dobrou dopravní dostupností (MHD, vlak)
-nástup možný: IHNED
-benefity: služební telefon, služební počítač, stravenky, po zapracování služební automobil i pro soukromé účely
-možnost: účasti na zahraničních veletrzích (např. Hong Kong, Soul, New York, Las Vegas, Mnichov, Frankfurt nad Mohanem) a možnost prodloužení pobytu cca o týden v rámci Vaší dovolené.

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice ELEKTRO INŽENÝR – SPECIALISTA LED zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, budeme rádi, když nám zašlete:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE ve WORDU
2) svůj strukturovaný životopis v ANGLICKÉM JAZYCE ve WORDU
3) motivační dopis – proč byste zrovna vy mohli být ideálním kandidátem pro pozici ELEKTRO INŽENÝR – SPECIALISTA LED

Děkujeme za Váš čas a přejeme hezký den. Tým personální agentury PP&T consult.

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- VŠ vzdělání v oboru elektro slaboproud, zaměření na oblast světelné techniky velkou výhodou
- zkušenost s diodami LED/světelným tokem výhodou
- důležitá je zkušenost z praxe s fyzikou světla (lámání a odraz světla)
- orientaci ve výkresech + v technické dokumentaci (nejsou třeba schémata)
- schopnost vysvětlit technické specifika zákazníkům
- perfektní znalost anglického jazyka (pro denní komunikaci s dodavateli v zahraničí, orientaci v odborné dokumentaci, účast na veletrzích)
- ŘP výhodou

OSOBNOSTNÍ PROFIL VHODNÉHO UCHAZEČE
-zodpovědnost a spolehlivost
-důraz na pečlivost a detail
- schopnost hledat řešení na zadání klientů
-nadání v technické oblasti i umění znalosti vysvětlit
-asertivní jednání a komunikace
-vyjednávací schopnosti
- vlastní iniciativa a kreativita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2132165  Datum zveřejnění: 3.7.2015