Programátor - Operátor CNC – frézka nebo soustruh - 26.000 - 32.000,- Kč

PP & T consult s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
06.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
26.000 - 32.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PROGRÁTOR - OPERÁTOR CNC – FRÉZKA nebo SOUSTRUH

NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE
• Obsluha a samostatné seřizování obráběcí CNC frézky/ CNC soustruhu
• Tvorba jednoduchých programů na stroji
• Odpovědnost za správné nastavení/programování CNC frézky/ CNC soustruhu
• Důraz na přesnost
• Nezávislé nastavení stroje (bez nutnosti seřizovače), programování a řízení jakosti
• Výroba jednotlivých prvků = zakázková výroba
• Dodržování bezpečnosti práce na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
• Na dobu: určitou – 1 rok (s možností prodloužení)
• Pracovní režim: směnový kalendář ranní-odpolední-noční (8hod) PO - PÁ
• Dovolená: 4 týdny
• Místo pracoviště: Brno
• Pracovní prostředí: strojírenství
• Nástup možný: IHNED
• Benefity: nadstandardní prémie, stravování v areálu, odměny za vývoj technologií a zlepšovací návrhy, výborná dopravní dostupnost
• Možnost: profesního růstu ve stabilní české firmě

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice OPERÁTOR CNC – FRÉZKA nebo SOUSTRUH zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU

Děkujeme za Váš čas a přejeme hezký den. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Obrábění kovů, Strojírenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• Učební obor „obrábění kovů“ – mechanik a seřizovač CNC
• Min. 3roky zkušenost s obsluhou, seřizováním a programováním CNC frézky/ CNC soustruhu
• Znalost řídících sytému a znalost programování = být schopný si seřídit CNC stroj → zvládnout jednoduché opravy a nastavení
• Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
• Manuální zručnost, loajalita, samostatnost
• Dlouhodobá pozice = stabilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2135280  Datum zveřejnění: 29.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000 - 32.000,- Kč