Konzultant/ka informačního systému

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- implementace (realizace) informačního systému u zákazníků – zavedení do provozu + další potřebné úpravy během užívání
- školení uživatelů informačního systému – zákazníků
- spolupráce s analytiky a programátory, kteří provádějí úpravy na základě požadavků od konzultanta
- výjezdy k zákazníkům - Oblast: Brno + MORAVA
- obsluha zákaznické linky HOT LINE – je to pouze část pracovní doby, nejedná se aktivní oslovování, směny se plánují variabilně vždy k pokrytí pracovní doby PO – PA, 8 – 18 hod

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: na dobu neurčitou
- pracovní režim: 8 hodinový prac.den, začátek pracovního dne nejpozději od 9:00 hodin + variabilní směny dle hot line
- dovolená: 5 týdnů
- místo pracoviště: Brno – zastávka Holandská
pracovní prostředí : příjemné pracovní prostředí
- nástup možný: IHNED
- benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na sport, týden dovolené navíc, firemní a teamové akce, příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému..)
- možnosti: seberealizace a profesního růstu, zaškolení s garantem adaptace

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice KONZULTANT/KA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE - ve WORDU.

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru informačních systému nadaného zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- SŠ/ VŠ vzdělání v oboru informační technologie - VÝHODOU
- praxe ve skladech a výrobě – nejlépe na obdobné pozici min. 3 roky - PODMÍNKOU
- zkušenost s implementací informačního systému – VÝHODOU
- znalost jazyka SQL – VÝHODOU
- zkušený uživatel PC a výpočetní techniky
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
- zkušenosti se SAP, MS Dynamics NAV - VÝHODOU
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - VÝHODOU

OSOBNOSTNÍ PROFIL VHODNÉHO UCHAZEČE:
- výborné komunikační schopnosti
- výborné prezentační dovednosti
- analytické a koncepční myšlení
- efektivnost a rychlost
- zodpovědnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2169840  Datum zveřejnění: 19.8.2015