Programátor/ka informačního systému

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- analýza zákaznických úprav
- programování zákaznických úprav (SQL, Delphi)
- řešení vzniklých problémů
- průběžné servisní intervence u zákazníků
- testování nových funkcionalit
- rozšiřování odborných znalostí
- sledování aktuálních trendů souvisejících oborů a technologií

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: na dobu neurčitou
- pracovní režim: pevná pracovní doba – začátek pracovní doby nejpozději od 9 hodin (8 hodinové směny)
- dovolená: 5 týdnů
- místo pracoviště: Brno – zastávka Holandská
- pracovní prostředí : příjemné prostředí
- nástup možný: IHNED
- benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na sport, týden dovolené navíc, firemní a teamové akce, příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému..)
- možnosti: seberealizace a profesního růstu, zaškolení s garantem adaptace

Informace o náboru

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru informačních systému nadaného zaměstnance.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- SŠ/ VŠ vzdělání v oboru informační technologie
- praxe s programováním min. 2. roky
- zkušenosti s programováním ve vývojovém prostředí Delphi XE3
- znalost MS SQL, SQL, T-SQL
- pasivní znalost AJ (orientace v textech a odborné literatuře)
- znalost Delphi EX 7
- zkušenost s problematikou vývoje z prostředí SW společnosti
- řidičský průkaz sk. B

OSOBNOSTNÍ PROFIL VHODNÉHO UCHAZEČE:
- výborné komunikační schopnosti
- analytické a koncepční myšlení
- efektivnost a rychlost
- zodpovědnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2169851  Datum zveřejnění: 18.8.2015