Programátor CNC strojů

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství, nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

NÁPLŇ PRÁCE – POPIS POZICE:
- obor společnosti: strojírenství
- programování a obsluha CNC strojů
- výroba součástek dle technických výkresů a technologických postupů
- práce na kusových a malosériových zakázkách
- příprava materiálu a manipulace s ním
- seřizování, ošetřování a údržba CNC stroje
- spolupráce s ostatními pracovníky obrobny, dílenským logistikem a pracovníky předchozích a navazujících procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: neurčitou
- pracovní režim: 8 hodinové směny
- dovolená: 4 týdny
- místo pracoviště: Brno – cca 20 minut z Mendlova náměstí
- pracovní prostředí: neformální - strojírenské
- nástup možný: IHNED
- benefity: firemní stravování s finančním příspěvkem, odpovídající platové ohodnocení s možností odměn v závislosti na plnění výrobního plánu, zajímavou a různorodou práci
- možnost: kariérního postupu

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ
zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, budeme rádi, když nám zašlete:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE – ve WORDU
2) motivační dopis – proč byste zrovna vy mohli být ideálním kandidátem pro pozici PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ

Děkujeme za Váš čas a přejeme hezký den. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- SOU nebo SŠ, obor strojírenství
- 2-3 roky relevantní praxe v oboru CNC strojů (seřizovaní, programování, technologie) a frézování
- programování CNC obráběcích strojů (CAD/CAM) - řídící systém Heidenhein iTNC530 (eventuálně Fanuc M aT, Siemens 840)
- ochotu pracovat ve 2/3 - směnném provoze nebo 12-ti hodinové směny
- schopnost číst ve výkresové dokumentaci
- znalost stanovení technologického postupu CNC obrábění
- znalost o nástrojích a jejich upínání, měření nástrojů, upínání obrobků, měření obrobků
- zkušenost s programováním v systému Heidenheim, Sinumerik, Fanuc
- všeobecný technický přehled, manuální zručnost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2242776  Datum zveřejnění: 4.9.2015