Technolog CNC obrábění

PP & T consult s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura PP&T consult, hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného uchazeče na pracovní pozici:

TECHNOLOG CNC OBRÁBĚNÍ

NÁPLŇ PRÁCE – POPIS POZICE:
- obor společnosti: strojírenství
- tvorba technologických postupů a kompletní výkresové dokumentace
- výběr technologie, přípravků, nářadí a nástrojů pro obrábění pro zadané zakázky
- tvorba kalkulací a cenových návrhů zakázek, příprava úplných materiálů pro zakázky
- modernizace výroby – zavedení lepších technologií a strojů do výroby, realizace technologických změn ve výrobním procesu
- kontrola, zda operátoři CNC obrábění dodržují technologické postupy ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: určitou s možností následného prodloužení v případě oboustranné spokojenosti
- pracovní režim: pevná pracovní doba
- dovolená: 5 týdnů
- místo pracoviště: Brno - Modřice
- pracovní prostředí: neformální - strojírenské
- nástup možný: IHNED
- benefity: odměny, bonusové programy
- možnost: stravování v závodní jídelně

Informace o náboru

V případě, že Vás výše uvedená pracovní pozice TECHNOLOG CNC OBRÁBĚNÍ zaujala a splňujete veškeré uvedené požadavky, zašlete prosím:
1) svůj strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE-ve WORDU

Děkujeme za Váš čas. Tým personální agentury PP&T consult.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání – obor strojírenství – výhodou studium strojírenské technologie
- zkušenosti z pozice Technolog CNC obrábění minimálně 2 roky, kde byla součástí náplně práce tvorba technologických postupů, cenové kalkulace a zavádění nových strojů do výroby
- znalost práce na počítači (Excel, Word,...)
- jazykové znalosti: anglický nebo německý jazyk – výhodou, nikoli podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2522003  Datum zveřejnění: 18.4.2016