Specialista lakování

PP & T consult s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše personální agentura PP&T consult hledá pro našeho významného klienta v oboru strojírenství nadaného zaměstnance na pracovní pozici:

SPECIALISTA LAKOVÁNÍ

NÁPLŇ PRÁCE-POPIS POZICE:
- lakování a další povrchové úpravy na dveřních křídlech
- mokré a práškové lakování, elektrogalvanické pokovení, eloxování, černění apod.
- procesy jsou v současné době zajišťovány v kooperacích, v roce 2015 se částečně přesunou do nové interní lakovny
- tvorba lakovacích předpisů a související dokumentace
- účast na interních a externích zákaznických auditech a přejímkách
- školení pracovníků výroby i dodavatelů
- příprava podkladů pro řešení zákaznických reklamací a reklamací na dodavatele
- provádění auditů a hodnocení dodavatelů
- zodpovědnost za svěřený úsek lakování dílů
- dohled nad stávajícími postupy, řešení případných neshod v rámci kvality
- zodpovědnost za celkový proces lakování a finální kvalitu produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
- na dobu: neurčitou
- dovolená: 25 dní
- místo pracoviště: Brno - Modřice
- pracovní prostředí: strojírenské
- nástup možný: ihned
- benefity: příspěvek na závodní stravování, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny, příspěvek na odborné a jazykové vzdělávání
- možnost: pružné pracovní doby, bezplatná doprava do CT praku z centra Brna
- práci s nejnovějšími technologiemi

Informace o náboru

Děkujeme za Váš zájem o nabízenou pracovní pozici, v případě, že splňujete požadavky na pracovní pozici, zasílejte svůj životopis (ve Wordu) v českém jazyce a motivační dopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- VŠ vzdělání v oboru povrchové úpravy, strojírenská technologie apod.
- zkušenost min. 2 roky ve výrobní společnosti v oblasti znalost technologie a procesu lakování
- MS Office uživatelsky ( MS Excel – pokročilý) – bude testováno na pohovorech
- orientace ve výkresové dokumentaci
- aktivní znalost AJ (nebo NJ) – komunikace se zákazníky a centrálou
- řidičský průkaz sk. B (využití 1-2x do měsíce)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství, zprostředkování práce

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2539366  Datum zveřejnění: 29.4.2016