Vedoucí prodejny

PPG Deco Czech a.s (MPSV)

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (5222)

Pracoviště a kontakty

Firma:PPG Deco Czech a.s, IČ 26052555
Pracoviště:PPG Deco Czech a.s - pracoviště Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Mládežnická 655
293 43 Mladá Boleslav
Prvotní kontakt: telefonicky: 606 636 053 (8-16 hod.) nebo emailem: [email protected]

Náplň práce:
- řídit chod celé prodejny
- úzká spolupráce s manažerem sítě Dům barev
- vedení zaměstnanců, vedení docházky, reporting
- prodej, prezentace zboží odběrateli, upozornění na akce, slevy
- jednání, kontakt se zákazníkem, poradenství

Požadavky:
- zkušenosti s vedením lidí
- praxe v obchodním prostředí min. 3 roky
- zkušenosti s prodejem
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- zájem o vzdělávání v oboru nátěrových hmot

Nabízíme:
- atraktivní finanční ohodnocení
- odměny v závislosti na pracovních výsledcích
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na životní/penzijní pojištění, firemní wellness aktivity
- odměny při životních a pracovních jubileích
- firemní akce (vánoční večírky, výlety, charitativní akce)
- sleva na firemní produkty

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dní dovolené, příspěvek na ZP/PP, životní a pracovní jubilea.

Poslední změna:2016-12-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 11810370704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou