Nabídka pro lektory

Práce a servis s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vítkovická 3276, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři dalšího vzdělávání (23204)

Pracoviště a kontakty

Firma:Práce a servis s.r.o., IČ 02321025
Pracoviště:Vítkovická 3276/2a, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Personální agentura Práce a servis s.r.o. hledá pro nově připravované kurzy externí lektory obchodních a prodejních dovedností.

Náplň práce:
• vedení kurzů obchodních a prodejních dovedností,
• příprava na výuku a vedení výuky,
• maximálně 10i členná skupina lidí,
• kurzy pořádané v Ostravě i po celé ČR.

Požadujeme:
• bohatou praxi v lektorském odvětví,
• vzdělání nejlépe s obchodním zaměřením,
• umění zaujmout posluchače a předat jim své zkušenosti,
• kultivovaný projev,
• flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:
• smlouvu na DPP/DPČ,
• mzda dle dohody a v závislosti na schopnostech a kvalifikaci,
• možnost prosadit osobní iniciativu,
• příjemný pracovní kolektiv.

Místo výkonu práce:
• Ostrava, popř. ČR.

V případě zájmu zašlete profesní CV a odborný profil na e-mailovou adresu: [email protected].
Jste lektor a máte připravené téma, které chcete zveřejnit a osobně se na něm podílet? Pošlete nám podrobnější informace s kontaktním údajem na Vás a rádi s Vámi probereme možnosti spolupráce.

Poslední změna:2014-08-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7825920716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou