Svářeč CO2, práce v ČR (nábor i z SK) (Ref. č.: A112233)

Pragma - personální agentura

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Bratislava, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Domažlice, Klatovy, Plzeň - město, Rokycany, Tachov, Cheb, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Blansko, Brno - město, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Kroměříž, Vsetín, Zlín, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Opava, Ostrava
  • Nabízený plat (hrubého): 130 - 180 /hodina
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády)
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Náplní práce je svařování kovových materiálů - plechů a konstrukcí 50 - 120mm.
Svařování, navařování součástí i konstrukcí v ochranné atmosféře tavící elektrodou CO2.
DRÁŽKOVÁNÍ
KONTROLA ULTRAZVUKEM nebo RENTGENEM

VÝKON PRÁCE: cca 25km od OLOMOUCE! nebo ve SINĚ na SLOVENSKU!
PRAXE PODMÍNKOU!!!
Jiné výhody
- Dobré finanční ohodnocení + proplácení přesčasů
- Dlouhodobá pracovní jistota
- Perspektiva dalšího profesního růstu
- Příspěvek na stravování
- Školení a vzdělávací kurzy
- Ubytování + příspěvek na ubytování až 1.500,-
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Strojírenský průmysl

Závod těžkého strojírenství na Moravě v České republice (cca 25km od Olomouce) vyrábějící těžkou techniku ​​pro dopravu, důlní a přístavní jeřáby.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské bez maturity

Zaměření, obor:
strojírenské
Požadovaná praxe
Praxe na pozici/v oblasti:
svářeče/zvarače

Počet let praxe:
2
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- Svářečský kurz s úřední zkouškou
= EN 287-1 135 P BW 3 nebo 1.3 S t 14,0 PF
= EN 287-1 135 P FW 3 nebo 1.3 S t 14,0 PF
= popř . jiný odpovídající certifikát na silné plechy
- PRAXE VE SVAŘOVÁNÍ MATERIÁLŮ NAD 50mm
- DRÁŽKOVÁNÍ
- KONTROLA ULTRAZVUKEM nebo RENTGENEM
- Výborný zdravotní stav
- Pracovitost a spolehlivost
- Ochota dlouhodobě pracovat na Moravě v České republice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Pragma - personální agentura Olomouc. Vyhledávání a výběr zaměstnanců podle požadavků firem. Registrace kandidátů do personální databanky zdarma.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
55
Informace o náboru
Zájemci zasílejte své žádosti o práci na e-mail: pavelcikova@e-pragma.cz
Kosmonautů 8 Zobrazit na mapě
77900 Olomouc
ID: 1307807   Datum zveřejnění: 24.1.2013
Pozice: Svářeč
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce