Obráběč - Soustružník - místo výkonu práce Zábřeh na Moravě

Pragma - personální agentura

Šumpersko, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
95 - 150 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplní je práce na klasickém soustruhu R5 nebo na hrotovém soustruhu. Jedná se o kusovou výrobu, je vyžadována přesnost.
Pracuje se na normy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce ve stabilní strojírenské společnosti
- dlouhodobá pracovní jistota
- práce ve dvousměnném i třísměnném provozu
- možnost pracovat turnusově

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jedná se o významnou strojírenskou firmu sídlící na Šumpersku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení ve strojírenství
- praxe min. 3 roky
- orientace ve výkresové dokumentaci
- spolehlivost, přesnost, pečlivost
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1674667  Datum zveřejnění: 17.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 95 - 150 Kč/hodina