Zvárač - CO2 s drážkováním - Praha- nábor z celého Slovenska

Pragma - personální agentura

Slaný u Prahy, Česko, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, okres Detva, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
150 - 170 Kč/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sváření dynamicky namáhaných velkých ocelových konstrukcí
Hrůbka svárů 20 mm - 100 mm + drážkování
Kontrola rentgenem
DRÁŽKOVÁNÍ

- plat 150-170 Kč/hod s drážkováním
- ubytování v místě hotelového typu
- DLOUHODOBÁ PRACOVNÍ JISTOTA!
- nástup ihned
- možnost obnovení svářečských certifikátů zdarma

Informácie o výberovom konaní

Zájemci, zasílejte své životopisy na emailovou adresu:
[email protected]
nebo volejte 00420605840446

NÁSTUP IHNED nebo dohodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Moderní závod na výrobu těžkých strojů a ocelových konstrukcí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- PRAXE VE SVÁŘENÍ Co2 - silné plechy 20 - 100 mm!
- praxe v drážkování
- platná státní zkouška - EN 287-1, "135"
- pracovitost a spolehlivost
- manuální zručnost
- vazačský nebo jeřábnický průkaz výhodou

NÁSTUP IHNED

Pragma - personálna agentúra Olomouc. Vyhľadávanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek firiem. Registrácia kandidátov do personálnej databanky zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1717321  Datum zveřejnění: 17.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 150 - 170 Kč/hodina