Zámečník Praha (ČR) - nábor z celé SR

Pragma - personální agentura

Slaný u Prahy, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 120 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sestavování velkých konstrukcí podle výkresů
- příprava pro svářeče
- další zámečnické práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat 100-120 Kč /hod (po zapracování 110Kč/hod)
- ubytování je zajištěno
- závodní stravování
DLOUHODOBÁ PRACOVNÍ JISTOTA!

Informace o náboru

své životopisy posílejte na: [email protected]
Informace na +420 605 840 446

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Závod těžkého strojírenství na Moravě v ČR (Uničov)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní svářečský průkaz CO2 na sílu plechu do 15 mm
- zkušenost se sestavováním těžkých ocelových konstrukcí
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- průkaz na sváření plamenem - autogen -rovnání plechů - výhodou
- praxe minimálně 2 roky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1717326  Datum zveřejnění: 17.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 - 120 Kč/hodina