Technik 3D měření / Programátor Wenzel

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Šumperk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vytváření měřícího softwaru, programování 3D měřícího zařízení (stroj Wenzel)
* ověřování dosažení rozměrových charakteristik výrobků s použitím 3D měřícího zařízení
* zpracování získaných dat a shrnutí výsledků
* reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní moderní strojírenské společnosti
* jazykové vzdělávání, odborná školení a možnost dalšího profesního rozvoje
* odpovídající finanční ohodnocení + další benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění...)

Informace o náboru

Pracoviště okr. Šumperk

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta - stabilní mezinárodní společnost se sídlem v okrese ŠUmperk působící v oblasti automotive - hledáme technika se znalostí obsluhy stroje Wenzel.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

technické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání s maturitou technického směru
* prokazatelná zkušenost s 3D měřením
* znalost obsluhy stroje Wenzel včetně programování
* uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
* znalost NJ výhodou
* pracovní doba na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1764943  Datum zveřejnění: 10.7.2014