Seřizovač CNC Horizontky (ČR) Nábor z celé SR

Pragma - personální agentura

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc, po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• seřizování velkých CNC Horizontky dle technické dokumentace
• znalost procesu třískového obrábění kovů
• volba správného nástroje, jeho upnutí a odměření
• měření a kontrola obráběného komponentu
• řešení možných technických problémů výroby
• zásahy do programů Sinumeric a Heidenheim
• práce s velkými a těžkými kusy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• odpovídající finanční ohodnocení
• práce ve 3-směnném provoze + možnost přesčasů
• závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu
• možnost ubytováni

Informace o náboru

své životopisy posílejte na: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Závod na konstruováni velkých armatur pro prúmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe na obdobné pozici min.2 roky
• zkušenosti s obsluhou/seřízením případně programováním CNC obráběcích strojů!
• znalost řídicího systému Sinumeric a Heidenhein
• orientaci ve výkresové dokumentaci
• technické myšlení
• ochota pracovat ve směnném provoze
- Ve svých životopisech prosím uvádět tipy strojů v dosavadní praxi!!!-

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1827512  Datum zveřejnění: 7.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc, po dohodě