Operátor ve výrobě - místo práce Šumpersko, nábor z celé ČR a SR

Pragma - personální agentura

Šumpersko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Okres Benešov, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Mělník, Brno - město, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Šumperk, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Okres Děčín, Okres Litoměřice, Okres Kroměříž, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
85 - 120 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplní jsou manuální práce, je vyžadována přesnost, pečlivost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme dlouhodobou pracovní jistotu
- práci ve stabilní společnosti v hale, v příjemném pracovním prostředí
- jedná se o práci ve směnném provozu
- poskytujeme příspěvek na stravu
- zajišťujeme ubytování
- poskytujeme příspěvek na ubytování 3 000Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

jedná se o významného klienta působícího na Šumpersku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyžadujeme především manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- spolehlivost, přizpůsobivost
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1872210  Datum zveřejnění: 18.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 85 - 120 Kč/hodina