Horizontkář

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomoucký kraj, Slovenská republika, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
inned
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc, navýšení po zkušební době podle pracovních hodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na malé nebo velké horizontce
- "160" klasika nebo numerická horizontka
- kompletní samostatná obsluha a seřízení stroje pro horizontální vyvrtávání
- spolupráce při organizaci a optimalizaci výroby na daných strojích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí velké stabilní mezinárodní společnosti
- zajímavou samostatnou a tvůrčí práci
- ubytování hotelového typu
- příspěvek na ubytování - příspěvek na stravování
- nástupní plat 150 Kč/hod (hr)

Informace o náboru

- práce ve stabilní strojírenské společnosti
- příspěvek na stravu i ubytování
- ubytování zajištěno
- práce ve směnném provozu
- možnost pracovat přesčas
- péče přiděleného koordinátora

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma v Olomouckem kraji s mezinárodní působností. Pro více informací volejte +420730155362 Mgr. Jan Krajíček

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání technického zaměření
- výborná znalost čtení technické dokumentace
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- samostatnost, důslednost, zodpovědný přístup k práci
- ochotu pracovat v nepřetržitém pracovní cyklu (vícesměnný provoz)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2007810  Datum zveřejnění: 4.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc, navýšení po zkušební době podle pracovních hodnocení