Svářeč CO2 - plechy do 10-30 mm - nábor z celé CR

Pragma - personální agentura

Slaný - ČR, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sváření z plechů do 10-30 mm
- výroba rámů a nástaveb nákladních automobilů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní plat 150 Kč/hod
- plat 160-170 Kč/hod dle dovedností a kvality
- ubytování zajištěno
- příspěvek na ubytování ve výši 1000Kč
- závodní stravování
- 190 hod - minimální odpracovaná doba měsíčně

Informace o náboru

Zájemci, zasílejte své životopisy na email:
[email protected]
budete kontaktováni na přijímací řízení a nástup do práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

moderní závod ve Slaném u Prahy na výrobu nástaveb nákladních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- svářečský průkaz CO2 - certifikát EN 135
- praxe ve svařování plechů 10-30 mm
- možné obnovení certifikátu zdarma
- spolehlivost a pracovitost
- ochota dlouhodobě pracovat ve Slaném u prahy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2096017  Datum zveřejnění: 24.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 33000 Kč/měsíc