Zdravotní sestra v pečovatelském domě - Velká Británie

Pragma - personální agentura

Velká Británie, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmínky (brutto)
65000 - 100000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici:
Zdravotní sestra.
- pracovní doba 39 hodin/týdně
- vedení týmu zdravotnických asistentů
- zajišťuje bezpečné a efektivní poskytování zdravotnické péče podle potřeb klientů
- vytváření pečovatelských plánů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat £13.50 – 15.00/hodina
- proplacení letenky
- první dva týdny zdarma ubytování v B&B
- asistenci při hledání trvalého ubytování
- vratný příspěvek na ubytovávní £1000
- pečovatelské domy jsou rozmístěny po celé Velké Británii
- nabízíme pomoc při vyřizování NMC registrace v UK

Informace o náboru

Požadujeme:
- aktivní znalost anglického jazyka (min. úroveň B1)
- registraci zdravotní sestry v České republice nebe ve Slovenské republice
- ochotu dlouhodobě žít a pracovat ve Velké Británii
- pohovory se budou konat 22.6. - 23.6. v Praze

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Soukromé pečovatelské domy ve Velké Británii.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Ošetřovatelství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikativnost
- pečlivost a dobré organizační schopnosti
- schopnost vézt kolektiv

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2119690  Datum zveřejnění: 26.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 65000 - 100000 Kč/měsíc