Zdravotnický asistent, ošetřovatel - Velká Británie

Pragma - personální agentura

Velká Británie, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
červenec 2015
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zajišťování přímé ošetřovatelské péče pod vedením zkušených zdravotních sester
* komunikace s pacienty a nadřízenými v angličtině
* dodržování plánu péče o klienta
* účast na pravidelných poradách a školeních
* asistence při rehabilitačních aktivitách klientů
* podávání pravidelných reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* první dva týdny ubytování zdarma v B&B
* proplacení letenky
* motivační finanční ohodnocení
* vratný příspěvek na ubytování 1000 £
* pomoc při hledání stálého ubytování
* možnost dalšího vzdělávání

Informace o náboru

V případě zájmu prosím posílejte Váš životopis v angličtině.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Soukromé zdravotnické zařízení - pečovatelský dům - nedaleko od Londýna.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* předchozí zkušenost s poskytováním péče podmínkou
* angličtinu na komunikativní úrovni
* praxe v domě s pečovatelskou službou či jiném podobném zařízení nutná
* ochotu dlouhodobě žít a pracovat ve Velké Británii
* kurz ošetřovatelství výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2122341  Datum zveřejnění: 29.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 55000 Kč/měsíc