Procesní inženýr

Pragma - personální agentura

Místo práce
okr. Uherské Hradiště, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na projektech vývoje nových produktů a jejich implementace do výroby
- nastavování, zavádění a optimalizace metod a výrobních procesů
- realizace a plnění výrobního plánu - interní, systémové a zákaznické audity
- spolupráce na řešení interní i dodavatelské nekvality
- spolupráce s managementem společnosti - pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivní a zajímavou práci na vývoji nových výrobků využívající nejmodernější technologie
- zajímavé finanční ohodnocení + celá řada benefitů
- příjemné moderní pracovní prostředí
- možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Dynamicky se vyvíjející společnost v oblasti výroby pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ technická / procesní inženýrství
- praxe na obdobné pozici výhodou
- alespoň základní znalost automotive
- komunikativní znalost AJ
- výborná znalost práce na PC (MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2160738  Datum zveřejnění: 29.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 40000 Kč/měsíc