Vývojový konstruktér - automotive

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- konstrukce a vývoj výrobků a jejich částí podle zadaných specifikací
- optimalizace konstrukčních řešení pomocí 3D CAD nástrojů (znalost SolidWorks výhodou)
- komunikace se zákazníky z hlediska technického řešení, jeho optimalizace, cestování k zákazníkům
- spolupráce s vývojovým centrem při řešení úkolů v oblasti změnového managementu a řízení projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá práce v mezinárodní společnosti - oblast automotive
- odpovídající finanční ohodnocení
- firemní vzdělávání - jazykové kurzy
- další zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na PP)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta - mezinárodní rostoucí firmu působící v oblasti automotive - hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ / SŠ vzdělání elektro nebo strojírenství
- min. 3 roky praxe v konstrukci (hydraulické komponenty, automotive, apod.)
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- proaktivní přístup, dobré organizační a prezentační schopnosti
- výborná znalost práce 3D CAD programů
- orientace na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2241307  Datum zveřejnění: 2.9.2015