Administrativní pracovník/ce s RJ

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Nový Jičín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Komunikace a vyjednávání s obchodními partnery
* Sledování konkurenčního prostředí a analýza trhu
* Zpracování objednávek - administrativní podpora
* Spolupráce s výrobou, technologií, nákupem v rámci společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
* Možnost profesního růstu
* Jazykové kurzy a další firemní školení
* Další benefity (celozávodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na PP)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Rostoucí výrobní společnost s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ / SŠ - technické zaměření výhodou
* Praxi v obchodování s náhradními díly nebo strojírenskou technikou velkou výhodou
* Velmi dobrá znalost RJ (i obchodní)
* Jednání se zahraničními partnery (orientace na východní trhy)
* Uživatelská znalost PC (MS Office)
* Tah na branku, analytické a technické myšlení
* Flexibilita, samostatnost, schopnost organizace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2245487  Datum zveřejnění: 8.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 - 25000 Kč/měsíc