Mechanik - Šternberk

Pragma - personální agentura

Šternberk, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
135 - 135 Kč/hodina, včetně odměn

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pracovní náplní je skládání motorů, oprava dílů, montáž a demontáž. Výhodou je zkušenost s montáží tankových motorů a motorů BVP.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci ve významné výrobní společnosti
- dlouhodobá pracovní jistota
- práce v jednosměnném nebo nepřetržitém provozu
- proplácení přesčasů
- poskytujeme příspěvek na stravu a ubytování
- zajímavé finanční ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o významného klienta sídlícího ve Šternberku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučen v oboru
- min. 2 roky praxe
- pečlivost, samostatnost
- ochotu učit se
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2258229  Datum zveřejnění: 3.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 135 - 135 Kč/hodina, včetně odměn