Regionální obchodní reprezentant

Pragma - personální agentura

Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 80000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Akvizice a uzavírání smluv s novými zákazníky
* Práce v terénu
* Budování, rozvíjení a motivace vlastního týmu obchodníků
* Samostatná organizace práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Neomezená výše platu dle výkonu
* Fixní podpora po dobu adaptace
* Zázemí silné značky na trhu
* Podpora vlastního call centra
* Komplexní podpora z back office společnosti
* Široké možnosti seberealizace
* Možnosti růstu ve struktuře velké nadnárodní společnosti

Informace o náboru

Jste rozený obchodník?
Chcete být svým vlastním pánem a svým přístupem ovlivňovat svou finanční odměnu?
Dokážete budovat dlouhodobě prosperující vztahy se zákazníky?
Chcete se realizovat a růst?

Pokud ano, nezmeškejte svou příležitost a pošlete nám svůj životopis ještě dnes.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Nadnárodní korporace působící v oblasti poskytování energetických služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/ VŠ vzdělání
* Praxe v oblasti přímého prodeje nebo MLM
* Prokazatelné pozitivní výsledky
* Praxe ve vedení týmu obchodníků vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2267233  Datum zveřejnění: 2.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 80000 Kč/měsíc