Projektant elektro

Pragma - personální agentura

Místo práce
Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zpracování projektové dokumentace elektro - elektroinstalace, napájecí a spotřebičové rozvody, uzemnění a hromosvod, liniové stavby nn/vn, transformační stanice
* zpracování technických zpráv, přehledových a zapojovacích schémat, situačních a dispozičních výkresů, rozpočtů a specifikací
* výkon autorského dozoru při realizaci staveb
* projednávání dokumentace s partnery investiční výstavby, příslušnými orgány a organizacemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
* HPP na dobu neurčitou
* nástup možný ihned nebo dohodou
* odborný a profesní růst
* služební mobilní telefon
* pružná pracovní doba
* příjemné a přátelské pracovní prostředí v centru krajského města
* firemní benefity ve volitelném systému

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná stavebně-projekční společnost s dlouholetou tradicí a se širokým portfoliem činností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektro

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání v oboru elektro
* min. odborná praxe při škole
* uživatelská znalost práce s CAD systémy pro projektování elektro, znalost MS Office
* řidičské oprávnění skupiny B
* samostatnost, zodpovědný přístup, flexibilita, komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2267380  Datum zveřejnění: 19.1.2016