Programátor PLC

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* odpovědnost za výstavbu strojního zařízení
* zajištění plynulé provozuschopnosti elektronických zařízení
* komunikace s příslušnými odděleními v mateřské společnosti v Německu
* spolupráce s externími dodavateli elektronických, hydraulických a pneumatických systémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí významné a neustále se rozvíjející společnosti
* odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program
* samostatná a zajímavá práce v dynamickém a nadnárodním prostředí
* jazykové vzdělávání
* stravování na pracovišti
* 5 týdnů dovolené
* měsíční a půl roční odměny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Dynamická výrobní společnost se zahraniční účastí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ (mechatronika, automatizace)
* zkušenosti s obsluhou PLC podmínkou
* zkušenosti s programováním PLC výhodou
* znalost NJ nebo AJ výhodou
* znalost hydraulických systémů a pneumatických systémů výhodou
* ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2271190  Datum zveřejnění: 13.2.2017