Obchodní manažer IT

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- aktivní vyhledávání nových zákazníku informačního systému
- komunikace s novými zákazníky a analýza jejich potřeb
- služební cesty v rámci celé ČR, případně SK

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v moderní, procesně orientované IT společnosti
- práce na zajímavých projektech pro významné klienty
- zajímavé pracovní a platové podmínky
- práce v mladém kolektivu, kreativní přístup k práci
- odborný růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Dynamicky rostoucí SW společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v oboru prodeje podnikových informačních systémů výhodou
- obchodní praxe v komerční sféře
- základní znalost AJ
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- umění jednat se zákazníkem
- orientace na výsledek, vysoké pracovní nasazení a vlastní kreativita
- ochota pracovat v terénu
- řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2332234  Datum zveřejnění: 18.11.2015